baner2.jpg

W dniu 22 lutego 2013 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Jaroszowie został rozegrany zimowy turniej klas.

Organizatorem turnieju był Samorząd Uczniowski szkoły podstawowej. Uczniowie brali udział w wielu ciekawych konkurencjach: wyścigach zaprzęgów saneczkowych, sztafetach saneczkowych, w lepieniu bałwana, w zjazdach na sankach. Najwięcej emocji wzbudziła konkurencja sztafet, gdzie udział brały całe klasy.

Dzieci bardzo zaangażowały się w rywalizację, mając przy okazji dobrą zabawę. Wszystkie klasy pięknie współpracowały w grupie, mając na celu jak najlepszy wynik dla swojej klasy. Klasy były odpowiednio przygotowane do zabaw na śniegu, za co duże podziękowania dla rodziców uczniów.

Turniej wygrała klasa VI, drugie miejsce przypadło klasie V, trzecie miejsce zajęła walcząca do końca klasa IV.

Gratulacje dla wszystkich uczestników turnieju za walkę sportową i zaangażowanie.

Justyna Fedyczkowska