b1.jpg

W ostatnią sobotę karnawału z inicjatywy Rady Rodziców przy współpracy z Dyrekcją i nauczycielami  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego zorganizowano ostatkową zabawę walentynkową.

W pięknie wystrojonej sali przy rytmach zespołu SOFT 80 osób spędziło miły wieczór bawiąc się i wspierając finansowo działalność  Rodziców. Na balu nie zabrakło  również wielu atrakcji: był walczyk kotylionowy, taniec kwiatowy, oraz bardzo atrakcyjna loteria fantowa.

Główna nagrodą loterii była kuchenka mikrofalowa  ufundowana przez prezesa Jaro Mech-Pana Jacka Zatryba. Ta nagroda  trafiła do nowo wyremontowanej stołówki szkolnej, do której  przekazał ją zwycięzca szczęśliwego losu.

Fundatorem nagród i fantów było wielu życzliwych placówce przedsiębiorców z Jaroszowa i Strzegomia. Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy.

Wesoła zabawa trwała do białego rana.  Była ona kolejną aktywną działalnością Rady Rodziców starających się pozyskać jak najwięcej środków by szkoła stawała się coraz piękniejszym miejsce edukacji dla naszych wychowanków.

No cóż następny bal już za niedługo.

V.Koziałkowska