baner7.jpg

W dniu 06 grudnia 2012 r. Grupa Teatralna ,,Dzieciaki" z V klasy naszego Zespołu odniosła wielki sukces na XX Przeglądzie Teatrów Szkolnych w Żarowie, zajmując III miejsce.

W tym znanym wydarzeniu artystycznym wzięły udział zespoły z Wrocławia, Wałbrzycha, Lwówka Śląskiego, Imbramowic, Żarowa i Jaroszowa.

,,Dzieciaki" zaprezentowały sztukę pod tytułem ,,Przedział ludożerców" według scenariusza E.Owczarek, opartego na znanym utworze T.Różewicza ,,List do ludożerców". Adaptacji scenicznej dokonała Pani Lucyna Soboń-Stępień, pomysłodawczyni przedsięwzięcia i kierownik artystyczny grupy.

W przedstawieniu wzięły udział uczennice: Paulina Kuczerka, Martyna Falacińska, Patrycja Jewuła, Amelia Majchrzak, Aleksandra Kardynał, Julia Trestka, Elżbieta Pyrzyńska, Daria Kisielewska oraz Martyna Krzyszczak.

Uczennice, oprócz dyplomu uznania otrzymały także nagrodę rzeczową - odtwarzacz DVD, który wzbogacił wyposażenie techniczne naszej szkoły.

Lucyna Soboń - Stępień