baner8.jpg

Wrześniowa słoneczna pogoda dopisała trzecioklasistom, którzy 29 września 2017 r. wraz z rodzicami i wychowawczynią - Elżbietą Szczepanik świętowali Dzień Chłopaka podczas spotkania przy grillu. Imprezę zorganizowała Klasowa Rada Rodziców w ogrodzie u państwa Balcerzaków w Rusku.

Oprócz smacznych kiełbasek i wielu słodkości przygotowanych przez rodziców, była też wspaniała wspólna zabawa ruchowa ze śpiewem i z chustą animacyjną. Dzieci chętnie skorzystały z przygotowanego dla nich miejsca z zabawkami oraz uczestniczyły w ulubionych grach: berku i rozrywkach w piłkę nożną. Miały też okazję poznać i poobserwować zwierzęta hodowane przez gospodarzy, a także dowiedzieć się o nich wiele ciekawostek.

Wspólnie i radośnie spędzony czas jeszcze bardziej zbliżył i zintegrował uczestników spotkania. A miłą i serdeczną atmosferę stworzyli rodzice Hani Balcerzak przyjmując wszystkich gości z otwartymi sercami.