baner5.jpg

Uczniowie z ZSP w Jaroszowie wspólnie z nauczycielami, rodzicami pożegnali pierwszy semestr roku szkolnego podczas hucznej zabawy.

Uczniowie z uśmiechem na twarzy przywitali długo oczekiwane ferie zimowe. Podczas balu karnawałowego odbył się konkurs na Króla i Królową Balu. Wybór był bardzo trudny. Królową została Julia Trestka, natomiast Królem Wojtek Pindral, którzy po wynikach konkursu wspólnie zatańczyli swój pierwszy "królewski" taniec.

Odbył się również konkurs na wybór najładniejszego stroju karnawałowego, w którym udział wzięli młodsi uczniowie, niestety gimnazjaliści "nie zamienili się" w bajkowe postacie, ale jak zapowiedzieli, za rok na pewno będzie więcej księżniczek, wróżek i rycerzy.

Z klasy IV;
I miejsce Kasia Wilczak,
II miejsce Sandra Guzera,
III miejsce Iza Siejk


Uczniowie z kl.V:
I miejsce zajęła Ola Perec,
II miejsce Martyna Krzyszczak,
III miejsce Martyna Falacińska


Zwycięzcy konkursów otrzymali słodycze oraz płyty DVD. W przerwach czekały na dzieci słodycze zakupione przez Samorząd Uczniowski i Radę Rodziców.

Do zobaczenia za rok!!!

Sylwia Chrut-Rudnicka