b1.jpg

 

 

 

 

Uczniowie!

-  jeżeli macie swoje oszczędności,

-  jeżeli zbieracie pieniądze na konkretny cel lub spełnienie swoich marzeń,

-  nie chowajcie pieniędzy głęboko w szufladzie, tylko zapiszcie się do SKO!

Od tego roku szkolnego w naszej szkole funkcjonuje SKO. Na specjalnym portalu internetowym, który znajduje się na stronie:

https://sko.pkobp.pl/

możecie oszczędzać swoje pieniądze! Portal ten umożliwia założenie wirtualnych skarbonek. Po zalogowaniu się na swoje konto, sami decydujecie, na jaki cel oszczędzacie pieniądze, jaki kolor, kształt i nazwę będzie mieć Wasza skarbonka. Po zebraniu określonej sumy pieniędzy, otrzymujecie specjalne odznaki, które możecie kolekcjonować i wydrukować z komputera. SKO - poprzez zabawę, nauczy Was oszczędzania pieniędzy.

My już tam jesteśmy! Teraz czekamy na Ciebie!

Opiekun SKO: Barbara Zbrożek