baner6.jpg

Coroczną tradycją Przedszkola  jest organizacja wspólnej i uroczystej Wigilii dla wszystkich przedszkolaków, nauczycieli i pracowników przedszkola.

Ten wyjątkowy dzień w przedszkolu wymaga wyjątkowej oprawy. Dlatego przed przedszkolną Wigilią przedszkolaki oglądają Jasełka w wykonaniu koleżanek i kolegów ze Szkoły  Podstawowej i  Gimnazjum.  To  właśnie do   nich należy  wprowadzenie wszystkich w radosny nastrój.

Nasze panie pięknie nakryły stoliki i ustawiły stroiki. Pamiętały o sianku i pustym miejscu dla niespodziewanego gościa. Pani Dyrektor łamiąc opłatek, złożyła nam życzenia. Następnie ochoczo zasiedliśmy do stolików. Pani Grażynka przygotowała pyszny barszczyk i pierożki. Posiłek w tym wyjątkowym dniu zjedliśmy z dużym apetytem. Świąteczne ciasto i słodycze jako deser były wyśmienite, a przedszkolna Wigilia minęła w atmosferze wzajemnej życzliwości.

Wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom złożyliśmy życzenia Świąt wypełnionych radością i miłością oraz szczęśliwego Nowego Roku, spełniającego wszelkie marzenia, niosącego optymizm , zdrowie i szczęście.

Barbara Zbrożek