baner8.jpg

W piątkowy wieczór,  tj. 7 grudnia br. 15-osobowa grupa uczniów naszego gimnazjum  wraz z trzema opiekunami: p. Dorotą Mielcarek, p. Tomaszem Dziurlą i p. Krzysztofem Dziurlą wyjechała na mecz do Wrocławia.

Celem wyjazdu było kibicowanie Mistrzom Polski - WKS-owi Śląsk Wrocław. Do tego wyjazdu przygotowywaliśmy się dość długo ze względu na procedury obowiązujące grupy zorganizowane kibiców. Ponadto miał to być jeden z lepszych meczów w naszej lidze w rundzie jesiennej. Tak też było w tym spotkaniu Śląska Wrocław z Legią Warszawa, które zakończyło się zwycięstwem 1:0 dla gospodarzy po bramce zdobytej przez obrońcę Śląska - Jodłowca. Pomimo późnych godzin nocnych (20 45 - 22 40 ), w jakich był rozgrywany mecz oraz niskiej temperatury otoczenia (-11 °C), atmosfera na nowym stadionie we Wrocławiu była bardzo gorąca. Dopingowaliśmy naszych ulubieńców do końca. Zmęczeni i zmarznięci, ale szczęśliwi z uśmiechem na twarzach wracaliśmy do domów. Był to pierwszy wyjazd tego typu, ale już dzisiaj myślimy o kolejnym na wiosnę.

 

Krzysztof  Dziurla