baner5.jpg

Rok szkolny w jaroszowskim Zespole Szkolno – Przedszkolnym obfitował w wiele ciekawych i godnych uwagi wydarzeń. W środowe popołudnie - 22 czerwca 2016 r. o godz. 16.00 – zostało zorganizowane spotkanie podsumowujące pracę dydaktyczną i wychowawczą w mijającym roku szkolnym 2015/2016.

Rodzice zostali zaproszeni przez dyrekcję szkoły i nauczycieli na spotkanie, które zostało zorganizowane w sali gimnastycznej. „Taniec belgijski” - wspólny występ uczniów klasy IV SP i gimnazjalistów pokazał, że integracja uczniów w różnym wieku jest możliwa i ma wyjątkowe walory społeczne i artystyczne.

Gości przywitała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Wiktoria Łobodziec. Na wstępie dyrektor – Beata Jankiewicz  mówiła o wielkiej pracy wykonanej na rzecz szkoły i uczniów. Szczególnie rodziców, którzy swą bezinteresowną pracą i zaangażowaniem udowadniają, że tylko takie działania przynoszą konkretne efekty.

Wśród zaproszonych gości był ks. Marek Krysiak, który otrzymał tytuł – „Przyjaciela Szkoły” z podziękowaniem za obecność w różnych ważnych chwilach życia uczniów, ich rodziców i nauczycieli.

To już czwarty rok, jak dyrektor – Beata Jankiewicz - w imieniu Rady Rodziców i Rady Pedagogicznej, wręcza podziękowania „Przyjaciołom Szkoły”. Do tej pory ten zaszczytny tytuł otrzymało 20 osób i instytucji.

W tym roku okolicznościowe Podziękowania odebrali również rodzice, którzy prężnie i owocnie działali w Radzie Rodziców, a także te osoby, dzięki którym IX Festyn Rodzinny w Jaroszowie okazał się – po raz kolejny - wielkim sukcesem i wyjątkowym lokalnym wydarzeniem. A byli to:

Pani Ewelina Bodakowska

Pan Adam Antosiak

Pan Remigiusz Wołowiec

Pani Dorota Mac

Pani Agnieszka Kołodziej

Pani Katarzyna Kaczmarczyk

Pani Barbara Dąbrowska

Pani Ewa Miziołek

Pani Jolanta Brokos

Pani Agnieszka Hordyńska

Pani Ewa Jabłońska

Pani Dorota Soprych

Pani Alina Hamernik

Pani Elwira Świrska

Pani Kamila Głowacka

Pani Iwona Ciepła

Pani Izabela Marek

Pani Anna Peszek

Pani Agnieszka Lasko

Pani Cecylia Kostrzewa

Pani Iwona Rydz

Pani Gabriela Siedlecka

Pani Adrianna Kowalczyk

Pani Magdalena Siembrzuch

Pani Stella Kawiak

Pani Anna Kardynał

Pani Anna Puchalska

Pani Anna Kowalska

Pan Robert Dylewski

Pani Katarzyna Falkiewicz

Pani Iwona Czerniecka

Pani Jolanta Holz

Pani Agnieszka Kłosińska – Czarniecka

Dyrektor Beata Jankiewicz mówiła także o sukcesach edukacyjnych i sportowych uczniów, o inwestycjach i ważnych wydarzeniach szkolnych. Pozyskane z różnych źródełśrodki finansowe, pozwalają na ciągły rozwój placówki i jej udoskonalanie.

Sukces IX Festynu Rodzinnego nie byłby możliwy bez bezinteresownego zaangażowania kilkudziesięciu osób – mieszkańców wsi Jaroszów, Rusko i Bartoszówek oraz nauczycieli i pracowników szkoły, którym leży na sercu dobro placówki i jej uczniów.

W programie artystycznym, zebrani w sali rodzice i nauczyciele, podziwiali młode talenty z klasy IV, która w tym roku może pochwalić się najwyższą średnią ocen i frekwencji w całej szkole. Zaprezentował się Daniel Kuszaj, któremu towarzyszyli koledzy z klasy oraz Wiktoria Świątoniewska wraz z koleżankami. Program artystyczny przygotowała nauczycielka – Dorota Burzyńska – wychowawczyni zdolnych czwartoklasistów.

Po uroczystości, rodzice zostali zaproszeni na ostatnie w tym roku zebrania z wychowawcami.