baner7.jpg

Wszyscy uczniowie klas I - III edukacji wczesnoszkolnej naszej szkoły radośnie świętowali tegoroczny Międzynarodowy Dzień Dziecka.

Ten szczególny dzień spędzili w świdnickim kinie z bohaterami zabawnego filmu pt. „AngryBirds", filmowej animowanej wersji najpopularniejszej gry ostatnich lat. Ptasi outsiderzy - temperamentny Red, szybki jak wiatr Chuck i nieco wybuchowy Bomb zabrali nasze dzieci  na egzotyczną wyspę zamieszkaną przez szczęśliwe kolorowe ptaki-nieloty. Idylliczny krajobraz wyspy przerwało przybycie tajemniczych zielonych świnek, które  prosząc o  schronienie, w rzeczywistości chciały zapanować nad swoimi dobroczyńcami.

Wyjazd do kina w tym dniu był doskonałym pomysłem.

Wycieczka wzbogaciła dzieci o nowe, ciekawe doświadczenia, kształciła umiejętności uczestniczenia w seansach filmowych,  wdrożyła do właściwych zachowań podczas pobytu w kinie, stwarzała sytuacje aktywizujące procesy myślowe – rozumienie wartości  takich jak: dobro, prawda, przyjaźń. W czasie wycieczki wytworzyła się przyjemna atmosfera, wyzwalająca serdeczność i koleżeńskość.

Wszyscy byli bardzo zadowoleni z wyjazdu, ponieważ miło i przyjemnie spędzili  czas.