b1.jpg

W niedzielne popołudnie – 12.06.2016 r. - już po raz dziewiąty nauczyciele, rodzice i uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie, we współpracy z Rada Sołecką i Strzegomskim Centrum Kultury zorganizowali w niedzielę - 12.06.2016 r.-  IX FESTYN RODZINNY „Mama, Tata i Ja”.

Dyrektor szkoły – Beata Jankiewicz dokonała uroczystego otwarcia festynu. Wśród Gości, którzy przyjęli zaproszenie organizatorów był Burmistrz Strzegomia – Zbigniew Suchyta i przewodniczący Rady Miejskiej w Strzegomiu – Tomasz Marczak,  oraz Radni Gminy Strzegom i Goście – Przyjaciele Szkoły.

Dopisała nie tylko pogoda, ale przede wszystkim publiczność i uczestnicy tej plenerowej imprezy. Program artystyczny wypełniły głównie występy uczniów – od przedszkola do gimnazjum. Pokaz swoich umiejętności przygotowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaroszów, a późnym popołudniem wystąpił jaroszowski zespół COVERSIDE, a na koniec wystąpiła formacja EWA ZUMBA TEAM - Ewy Zapolnej, która w polskich barwach narodowych uczciła pierwszy zwycięski mecz Polaków na Euro.

Jak zwykle organizatorzy zadbali o atrakcje dla uczestników imprezy, szczególnie dla dzieci: dmuchane ślizgawki, malowanie twarzy, stoiska ze słodkościami, konkurs plastyczny z nagrodami w „Galerii Małych Artystów” oraz konkursy sportowe prowadzone przez nauczycieli. Panie ze świdnickiego KRUS-u przygotowały konkurs rolniczy dla dorosłych z atrakcyjnymi nagrodami.

W trakcie festynu, dzieci odwiedziły prawie „żywe” wielkie maskotki, które chętnie pozowały do zdjęć z najmłodszymi oraz dorosłymi.

Szczególne podziękowania należą się Rodzicom, którzy jak zwykle mocno zaangażowali się w przygotowania do festynu. Obsługiwali kilka stoisk konsumpcyjnych, w których można było kupić kiełbaski z grilla, tosty, ciepłe napoje, pajdę chleba ze smalcem, hot-dogi, owocowe sorbety, lody, ale przede wszystkim największym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z domowymi wypiekami. Swoje stoisko mały również Panie z jaroszowskiego Koła Gospodyń „Morwa Biała”, które pięknie się wyróżniały swoimi strojami.

W organizację festynu włączyło się wielu sponsorów, ofiarodawców i darczyńców. Wśród licznych atrakcji  największą popularnością cieszyła się Loteria Fantowa „Każdy los wygrywa”, w której przygotowano ponad tysiąc losów, a nagrodą główną był telewizor LCD i atrakcyjny sprzęt AGD ufundowany przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Jaroszów i Rusko.

 

SPONSORZY :

STOWARZYSZENIE  NA RZECZ ROZWOJU WSI JAROSZÓW I RUSKO

STRZEGOMSKIE CENTRUM KULTURY

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W JAROSZOWIE

ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI W STRZEGOMIU

ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W STRZEGOMIU

„DAICEL SAFETY SYSTEM EURO PARTNER” W ŻAROWIE

DOROTA GUTBIER- CZARNECKA EKOLOGICZNE CENTRUM UTYLIZACJI

STOWARZYSZENIE "RAZEM DLA JAROSZOWA"

JAROMIKS SP. Z O.O.

BOGUSŁAWA I IRENEUSZ DZIENISZEWSCY

MAREK WIKTOROWICZ „TRANSPORT STRZEGOM”

FRANCISZEK ANGRYS „FRANCO – TECH P.P.H.U.”

JACEK ZATRYB „JAROMECH”

„WIADOMOŚCI ŚWIDNICKIE”

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W ŚWIEBODZICACH

EDYTA I JANUSZ SYPKO

PKO BANK POLSKI

SOŁECTWO  WSI  BARTOSZÓWEK

SOŁECTWO  WSI JAROSZÓW

SOŁECTWO  WSI RUSKO

DOROTA TRAJDER- PREZES INTERMARCHE

BOGDAN BIROS

RENATA SZYMKIEWICZ

KRYSTYNA I STANISŁAW DYCHUS

KRZYSZTOF WYSOCKI- KIEROWNIK ODDZIAŁU „ICE-FULL”

TOMASZ SIKOCIŃSKI – „LECHTOM”

KRYSTYNA I JERZY IWANICCY

MIŁOSZ KOBA

MICHAŁ SMÓŁKA

SABINA ŁOPATKA

ZBIGNIEW KOŁODZIEJ

KAZIMIERZ KOZŁOWSKI PPH PIEKARNIA „JUTRZENKA” W ŻAROWIE

MAŁGORZATA KUJAT „PHU KUYAT”

EDYTA TOMASZEWSKA „PHU JANA ODPAKOWANI”

MOJE BAMBINO SP. Z O.O., S.K.

AGNIESZKA SOBCZAK - USŁUGI MARKETINGOWE

ROMAN KŁYSZYŃSKI „PHU EWAN”

„INTECH” W STRZEGOMIU

„ELTRIM” - MIROSŁAW SCHABOWICZ, ROBERT SŁOWIŃSKI

FSB PIEKARNIA STRZEGOM S Z O.O

KOMISARIAT POLICJI  W STRZEGOMIU

POWIATOWA KOMENDA POLICJI W ŚWIDNICY

RYSZARD WIKLIŃSKI

TOMASZ TRESTKA

JAN MADEJ

JÓZEF LECH

RYSZARD ŚCIGAJŁO, WOJCIECH ŚCIGAJŁO

WOJCIECH RAGAN

ZBIGNIEW MIŁEK

MARIA KIERKO

LUCYNA MIŁEK

BEATA I ROMAN MICHAŁOWSCY

KRYSTYNA LEWICKA

JOLANTA TOKARZ

KOŁO GOSPODYŃ „MORWA BIAŁA” W JAROSZOWIE

HUBERT KOŁTON

DOROTA WENSKER- „DORPLAST”

HANNA KROSTA -  ZNP ODDZIAŁ STRZEGOM

MARIA SZYMAŃSKA I MICHAŁ SZYMAŃSKI – „PUNKT PIĘKNOŚCI” STRZEGOM

CZESŁAW SOŁTYSIK – OSP ŻELAZOWA

ANNA PESZEK

IZABELA MAREK

MARZENA I ADAM MOZGAŁA

MARCIN CHMIELIŃSKI FIRMA „UP.GRADE”

 

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie - Beata Jankiewicz dziękuje wszystkim Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom szkoły i Sponsorom za zaangażowanie, ciężką pracę i ofiarność dzięki, której mogliśmy wspaniale wspólnie spędzić czas w to czerwcowe, niedzielne popołudnie.