baner6.jpg

Początek czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci.  Przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie także z radością świętowały swój Dzień Dziecka na zabawie zorganizowanej przez panie wychowawczynie.

Główną atrakcją były zabawy ruchowe przy muzyce, w których brały udział wszystkie  przedszkolaki. W tym dniu zamiast codziennych zajęć dydaktycznych zaproponowaliśmy naszym Przedszkolakom liczne gry i zabawy: była muzyka, dużo balonów, bańki mydlane, a także malowanie twarzy. Do tego odrobina smakołyków, upominki dla każdego i … wszyscy byli zadowoleni. Z początku lekko zdezorientowane przedszkolaki, wkrótce zrozumiały, że to ich Święto i ochoczo rzuciły się w wir zabawy.

Na zakończenie spotkania wszystkie przedszkolaki z radością powitały wspaniałych gości: p. Wiesława Witkowskiego – zastępcę Burmistrza Strzegomia i p. Urszulę Podsiadły-Szubert – Naczelnika Wydziału Oświaty Gminy Strzegom, którzy wraz z życzeniami wręczyli przepiękne książki dla każdego dziecka.