baner5.jpg

„Nawet maluch Ci to powie - sport to zdrowie” takim okrzykiem 31 maja 2016 r. przedszkolaki i ich rodzice rozpoczęli Rodzinny Dzień Sportu na boisku ORLIK w Jaroszowie.

Dyrektor szkoły - Beata Jankiewicz serdecznie powitała wszystkich zebranych uczestników, uznając Rodzinny Dzień Sportu za otwarty. Na dobry początek przedszkolaki wraz ze swoimi wychowawczyniami wspólnie odśpiewały piosenkę „Sport to zdrowie”. Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na przygotowane przeróżne zadania sportowe. Przedszkolaki wraz z rodzicami z pełnym zaangażowaniem stanęli do wykonywania sportowych zadań. Nasze pociechy chętnie próbowały swoich sił w przeróżnych konkurencjach, które były o różnym stopniu trudności. Mimo to, nasi mali sportowcy radzili sobie w każdej konkurencji doskonale.       Przedszkolaki były zachwycone patrząc na rodziców uczestniczących
w zabawach sportowych.

Wszystkim uczestnikom Rodzinnego Dnia Sportu towarzyszył duch sportowej rywalizacji. Rodzice głośno dopingowali swoje pociechy. Mimo rywalizacji dzieci i rodziców nie miało znaczenia kto będzie pierwszy, dla wszystkich najważniejszy był uśmiech na twarzach i dobra zabawa.

Wszystkim uczestnikom należą się gratulacje, za chęć udziału w tym dniu oraz za spędzenie aktywnie czasu wolnego wraz ze swoją pociechą.