baner3.jpg

Dnia 19 kwietnia 2016 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbył się XI Gminny Turniej Ortograficzno - Sportowy dla uczniów klas III szkół podstawowych, pod patronatem burmistrza Strzegomia - Zbigniewa Suchyty.

Do rywalizacji przystąpiły drużyny z ośmiu szkół. Jaroszowską szkołę reprezentowali uczniowie z klasy III a. Trzyosobowy zespół w składzie: Nicole Matuszak, Julia Drohomirecka, Kacper Młynarski rywalizował w zadaniach ortograficznych, a w konkurencjach sportowych zmagali się: Oliwia Gajos, Kornelia Łabędzka, Jakub Głowacki, Jagoda Zając, Aleksandra Krymska.

Po wykonaniu przez uczniów 4 zadań w każdej z kategorii, zakończono rywalizację. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Nasza drużyna dzielnie walczyła, ale nie udało nam się zając miejsca na podium.

Opiekunem i wychowawcą uczniów była Barbara Zbrożek.