baner6.jpg

W Pierwszy Dzień Wiosny - 21 marca 2016 r. - w Zespole Szkół Samorządowych w Ciepłowodach odbyła się  VI Rejonowa Dolnośląska Gala Talentów, stanowiąca eliminacje do Finału VI Dolnośląskiej Gali Talentów.

Każda szkoła/placówka uczestnicząca w Gali Talentów mogła zgłosić tylko jednego przedstawiciela - ucznia lub zespół, który jest utalentowany w określonej dziedzinie lub realizuje ciekawe pasje, hobby, ma niecodzienne zainteresowania i wykazuje się ponadprzeciętnym entuzjazmem i zdolnościami. Wśród kategorii zainteresowań i pasji uczniów znalazły się różnorodne działania sportowe, artystyczne, muzyczne, przedmiotowe, techniczne i społeczne. W eliminacjach organizowanych w Ciepłowodach uczestnicy reprezentowali ponad 20 placówek z rejonu wałbrzyskiego na poziomach od przedszkola do szkoły ponadgimnazjalnej.

Przedstawicielką Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie była uczennica klasy 3A SP – KORNELIA ŁABĘDZKA, która zaprezentowała się w układzie tanecznym. Za swoją prezentację Kornelia otrzymała owacje na stojąco, a po występie gratulacjom od uczestników Gali nie było końca. Miejsca na podium nie wytańczyła, ale zadowolona, pełna pozytywnych wrażeń wróciła do Jaroszowa. Po zakończeniu występów każdy z uczestników dostał pamiątkowy dyplom, a organizatorzy zaprosili wszystkich na słodki poczęstunek.

Gratulujemy!