baner4.jpg

Bardzo rzadko zdarza się, że nastolatka, która jest na etapie nauki w gimnazjum wie, co chciałaby robić po zakończeniu edukacji.

Uczennica II klasy gimnazjum w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie – MAGDALENA HOLZ znalazła sposób na rozwijanie swoich umiejętności pedagogicznych i od początku roku szkolnego, dwa razy w tygodniu, pomaga pani Agnieszce Surdze w realizowaniu zadań w ramach „Akademii Przedszkolaka”.

Magda od zawsze lubiła zajmować się młodszymi dziećmi. Ma dar nawiązywania z nimi kontaktu i ogromną cierpliwość. Ma talent pedagogiczny, który już teraz, mimo młodego wieku, odkryła. Madzia jest bardzo lubiana przez przedszkolaki, dla których jest starszą siostrą lub ciocią. Oprócz zabawy z dziećmi, uczennica pomaga im także przy wykonywaniu czynności higienicznych. Pani Agnieszka bardzo wysoko ocenia pracę Magdy w ramach wolontariatu i jest zadowolona, że tak młoda osoba lubi pracę z dziećmi i w ten sposób wypełnia swój wolny czas.

Gimnazjalistka została nominowana przez wychowawczynię – Monikę Bytnar-Gołembiowskąw kategorii „talent pedagogiczny” do tegorocznej edycji Wiosennego Przeglądu Młodych Talentów, który zostanie zorganizowany już po raz czwarty w naszej szkole 21 marca 2016 r.