baner3.jpg

W czwartkowe przedpołudnie  – 25.02.2016 r. – w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie, radne Młodzieżowej Rady Miejskiej  - Martyna Krzyszczak, Wiktoria Łobodziec i Wioletta Kardynał zorganizowały spotkanie z przewodniczącym MRM w Strzegomiu – Pawłem Wrońskim.

Celem spotkania było zapoznanie jaroszowskich gimnazjalistów z zadaniami jakie wyznaczają sobie do realizacji młodzi radni oraz działaniami wykonanymi przez młodzież przez dwie ostatnie kadencje. Jednak najważniejszym aspektem tego spotkania było to, aby zachęcić uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z naszej gminy do działania i wnioskowania o sprawy, które bezpośrednio ich dotyczą.

Na najbliższej sesji, która odbędzie się 29.02.2016 r., radne MRM z Jaroszowa przedstawią do rozpatrzenia swoje dwa wnioski, które mogą dotyczyć wszystkich uczniów w szkołach miejskich i wiejskich zarządzanych przez Gminę Strzegom.