baner6.jpg

Babcia i Dziadek są jednymi z bardzo ważnych osób w życiu każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka jest jednym z dni, w którym wnuczęta obdarzają swoich Dziadków szczególnymi dowodami miłości.

W przedszkolu w Jaroszowie dnia 21.01.2016 r. została zorganizowana uroczystość właśnie z okazji tego wyjątkowego święta. Dziadkowie licznie przybyli do przedszkola.

Każda z grup (Krasnoludki, Pszczółki i Muchomorki), przygotowała część artystyczną. Dziadkowie podziwiali piękne występy, a dzieci były nagradzane wielkimi brawami. Wnuczęta zaprezentowały wierszyki, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tę uroczystość. Przybyli goście byli poruszeni. Szczególną niespodzianką dla Dziadków  były laurki - własnoręcznie wykonane przez dzieci. Następnie goście zostali zaproszeni na przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.

Wszystkim Babciom oraz Dziadkom w dniu ich święta życzymy zdrowia, pociechy z wnucząt i samych radosnych chwil.