baner3.jpg

Pani Agnieszka zaniemówiła, jak zobaczyła ilość paczek, a potem rozpłakała się. Jej pierwsze słowa to: ,,Ojej, jak pełno tego, to niemożliwe, że to wszystko dla nas. Dziękujemy bardzo". Patryk od razu przymierzył buty - bardzo mu się spodobały.Milenka, jak tylko zobaczyła puzzle, zaraz chciała je z Zosiąukładać, a kiedy znalazła gumy-witaminki, aż piszczała z radości.Pani Danusia ciągle dziękowała i ukradkiem wycierała zły. Malutkie mieszkanko wypełniło się kolorowymi papierami i mnóstwemprezentów.Podziękowaniom i radości nie było końca.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Serdecznie dziękuję za współpracę, za Państwa zaangażowanie i pomoc okazaną rodzinie. Sprawiliście im wiele radości. Byli zachwyceni tym, że paczki są tak ładnie opakowane. W czasie wywiadu, Pani Agnieszka wielokrotnie powtarzała, że najważniejsze jest dla niej to, żeby dzieci miały co jeść, a teraz wierzy,że uda jej się przetrwać zimę. Była taka szczęśliwa, że aż trudno mi to opisać. Jeszcze raz serdecznie dziękuję życzę Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku, oraz dużo zapału przyorganizowaniu kolejnego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie Rodzina:

Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazane serce.Jestem taka szczęśliwa, że dostaliśmy tyle jedzenia, słodkości i środków czystości.Dzięki temu będziemy mogli zaoszczędzić na inne niezbędne wydatki. Zima jest dla nas trudnym okresem, a dzięki Paczce będziemy mogli przetrwać ten czas. Nasze święta będą szczęśliwe.Wzruszyło nas to, że pomagają dzieci i młodzież. Dziękujemy im, ich rodzicom i nauczycielom.

W XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 20 700 rodzin, których odwiedziło ponad 10 000 wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Dziękujemy, że byłeś wśród nich.

 

Szlachetna Paczka