baner6.jpg

W środę 9 grudnia 2015 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie odbył się „Mikołajkowy Turniej Gier i Zabaw” z udziałem najmłodszych uczniów szkoły podstawowej.

Cztery klasy zebrały się w sali by rywalizować w wyścigach rzędów – klasa I A z I B oraz klasa II A z II B o puchar i tytuł najlepszej klasy w „Mikołajkowym Turnieju Gier i Zabaw”.

Emocji było sporo. Drużyny składające się z 8 osób - 4 dziewcząt i 4 chłopców rywalizowały w następujących konkurencjach: „wyścig braci syjamskich”, „szufla”, „zbieranie prezentów”, „szarfa” oraz zbijanie pachołków. Po emocjonującej walce, wśród pierwszoklasistów zwycięzcami zostali uczniowie z klasy I A, natomiast w klasach drugich (przewagą jedynie 2 punktów) zwyciężyła klasa II B. Zwycięzcy otrzymali puchary. Koordynatorką akcji była nauczycielka wychowania fizycznego – Joanna Citków.