baner2.jpg

W poniedziałek - 7 grudnia - przedszkolaki w Jaroszowie odwiedził niecodzienny, długo wyczekiwany gość, Święty Mikołaj.

Od samego rana wszystkie dzieci z niecierpliwością wypatrywały tego wyjątkowego Gościa. Po przywitaniu Mikołaja dzieci z grupy „Krasnoludków”, „Pszczółek” i „Muchomorków” zaprezentowały piosenkę, specjalnie przygotowaną dla naszego Gościa. Dzieci były bardzo szczęśliwe i wszystkie wraz z Mikołajem aktywnie uczestniczyły w zabawach muzycznych.

Oprócz pełnego worka prezentów Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu i swoich pomocników - Śnieżynki Amelię i Wiktorię oraz niegroźnego i sympatycznego diabełka Piotrka.

Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom wręczył paczki, a w nich dla każdego coś dobrego. Dzieci podziękowały Mikołajowi i zaprosiły go za rok..

Zaraz po wyjściu Mikołaja, w przedszkolu zjawił się pan Burmistrz Zbigniew Suchytawraz z panią naczelnik Wydziału Oświaty Urszulą Podsiadły – Szubert, którzy wręczyli dzieciom kolorowanki. Cały dzień dla przedszkolaków był pełen niespodzianek i minął w radosnej atmosferze.