baner4.jpg

Dnia 21 października 2015 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie została zorganizowana lekcja wychowania fizycznego z trenerem Jarosławem Krzyżanowskim dla uczniów z klas I i II SP w ramach programu „Mały Mistrz - Lekcje z Mistrzem”.

Zajęcia dla pierwszaków zostały zorganizowane w bardzo ciekawy sposób. Dzieci dzięki swojej bujnej wyobraźni przeniosły się w świat bajek, a konkretnie do wioski Smerfów. Różnokolorowe przybory stały się marchewkami, malinami i cytrynami, a zadaniem małych Smerfów było ich zbieranie i sortowanie.

W klasach II pan Jarosław przeprowadził gry i zabawy z piłką. Były wyścigi rzędów, berki z piłką i różnymi przyborami oraz kto zbierze więcej piłek. Panowała wspaniała atmosfera, dzieci dopingowały siebie nawzajem. Uczniowie byli bardzo zadowoleni z przeprowadzonych zajęć, za co podziękowały gromkimi brawami Panu Jarosławowi.