baner8.jpg

Jednym z ważnych wydarzeń wpisanych w kalendarz imprez każdej polskiej szkoły jest Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawcami 14 października 2015 r. wzięli udział w uroczystości przygotowanej przez uczniów, wychowawców i opiekunów Samorządów Uczniowskich.

Akademię prowadziła przewodnicząca SU – WIKTORIA ŁOBODZIEC, która na wstępie przypomniała historię tego święta. Szczególnie miło było gościć emerytowanych pracowników szkoły i przedszkola, którzy zawsze chętnie odwiedzają mury jaroszowskiej szkoły. Wśród gości był również ksiądz proboszcz – Marek Krysiak.

Podczas programu artystycznego, scena w sali gimnastycznej została zamieniona w studio telewizyjne, w którym w rolę spikerki wcieliła się rewelacyjna – ZOFIA MALINOWSKA. Program wypełniły występy taneczne i wokalne uczniów szkoły podstawowej i oraz pokaz reklam „pomocy dydaktycznych” przygotowanych przez uczniów gimnazjum.

Po zakończeniu programu artystycznego nastąpiła równie ważna część  uroczystości, podczas której dyrektor szkoły – Beata Jankiewicz wręczyła szczególne wyróżnienia nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi czyli Nagrody Dyrektora.

Galowe stroje uczniów i wyjątkowy nastrój dodały uroczystej atmosfery świętu , które powszechnie zwany jest jako Dzień Nauczyciela.