baner5.jpg

Dnia 22.09.2015 r. w  Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie po raz pierwszy został zorganizowany „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”.

W tym dniu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Uroczystość rozpoczęła dyrektor Beata Jankiewicz, która powitała dzieci i ich rodziców oraz nauczycielki. Wiele niespodzianek czekało na dzieci w ogrodzie przedszkolnym – malowanie twarzy, zabawy z chustą animacyjną oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Przedszkolaki wspólnie zaśpiewały piosenkę „Hymn Przedszkolaka”, „Wesołe Przedszkole” oraz „ Przedszkole nasz drugi dom”, po czym rozpoczęto wspólną zabawę.

Wszystkie dzieci w nagrodę za zabawę otrzymały medale i kolorowe balony. Na koniec  przedszkolaki wspólnie z nauczycielami i rodzicami wzięły udział w kolorowym marszu przez Jaroszów.

Dzień Przedszkolaka dostarczył dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń, radosnych chwil oraz wywołał uśmiech na twarzach wszystkich dzieci.