b1.jpg

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2015/2016 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie rozpoczęło się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym.

Podczas apelu inauguracyjnego dyrektor – Beata Jankiewicz przywitała Rodziców, dzieci i młodzież oraz grono pedagogiczne i przedstawiła nowych nauczycieli. Zapewniła wszystkich, że placówka jest dobrze przygotowana do nowoczesnego nauczania, a uczniowie mają do dyspozycji bazę edukacyjną na miarę XXI wieku. Poinformowała też o zmianach w systemie oceniania szczególnie na lekcjach W-F oraz zachowania. W tym roku szkolnym będzie także kontynuowany program promujący zdrowy styl życia.

Miłym punktem uroczystości było wręczenie pierwszoklasistom podręczników „Nasz Elementarz”.

Krótki program artystyczny przygotowały Samorządy Uczniowskie wraz z opiekunami.