baner3.jpg

Dnia 23.06.2015 r. podczas Gali zorganizowanej przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu dyrektor szkoły Beata Jankiewicz odebrała certyfikat „Szkoła dbająca o bezpieczeństwo”.

W roku szkolnym 2014/2015 podjęliśmy działania w zakresie bezpieczeństwa, prewencji i profilaktyki  wśród uczniów i rodziców naszej szkoły. Zorganizowaliśmy konkursy, prelekcje, spotkania z przedstawicielami wielu instytucji: Policji, Staży Pożarnej, Pogotowia, KRUS-u, Ośrodka Zdrowia. Kształciliśmy u uczniów nawyki bezpiecznego i odpowiedzialnego zachowania. Nasze działania uwieńczone zostały certyfikatem.

Kształtowane  umiejętności  profilaktyczno-edukacyjne koordynowane przez pedagoga szkolnego, wychowawców i nauczycieli  przy współpracy instytucji wspomagających edukacje w zakresie bezpieczeństwa dzieci zostały wysoko ocenione.