baner7.jpg

Kolejny raz przekonaliśmy sie, że Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowie ma wspaniałych rodziców. To dzięki ich zaangażowaniu i ciężkiej pracy wypiękniała nasza Szkoła.

Z inicjatywy Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Adrianny Kowalczyk w sobotę 17.11.2012 r. został pomalowany korytarz w pawilonie Szkoły Podstawowej. Tą ciężką i bardzo odpowiedzialną pracę wykonali młodzi i aktywni rodzice-Panowie: Henryk Kowalczyk, Robert Kowalczyk, Piotr Skolimowski i Tomasz Bekar. Pomagali im także nasi młodzi absolwenci: Mikołaj Pietranek, Łukasz Kowalczyk, Dawid Gacek oraz pracownicy z firmy Państwa Sypko.

W atmosferze miłej i twórczej pracy wypiękniał nie tylko korytarz szkolny, ale również trzy sale lekcyjne. Uczniowie klasy I i III mają swoje nowe szafki, a ich tornistry nie są już tak ciężkie. Kolorowe meble, nowe dywany, a także odnowione ściany sprawiły wielką radość małym uczniom.

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i nauczyciele wszystkim Rodzicom, którzy poświecili swój czas składają wielkie podziękowania za włożoną prace na rzecz naszej szkoły. Szczególnie dziękujemy: Beacie Wnęk, Adriannie Kowalczyk, Aleksandrze Kebłesz, Magdalenie Siembrzuch, Jolancie Bartusiak, Romanowi Michałowskiemu, Jakubowi Michałowskiemu, Andrzejowi Kowalikowi, Annie i Tomaszowi Peszek, Adamowi Dubielczyk, Tomaszowi Włodkowskiemu, Dariuszowi Lasko, Izabeli Marek ,Sławomirowi Tomiczek , Sylwii i Sebastianowi Przepłata.