baner6.jpg

We wtorek – 16.06.2015 r. - uczniowie klasy II szkoły podstawowej z Jaroszowa, wspólnie z rodzicami i wychowawczynią – Barbarą Zbrożek wyjechali do Szklarskiej Poręby na wycieczkę będącą ukoronowaniem wytężonej pracy dzieci w mijającym roku szkolnym.

Miejscem docelowym był DINOPARK. Jego największą atrakcją są oczywiście dziesiątki różnych, mniejszych i większych, modeli dinozaurów. Podziwia się je oczywiście specjalnie wydzieloną trasą zwiedzania. Dla zaspokojenia tych bardziej ciekawskich dzieci, każdy okaz został szczegółowo opisany. Ciekawą atrakcją był również Małpi Gaj - czyli park linowy umieszczony na drzewach, a wyposażony w różnego rodzaju przeszkody, oczywiście otoczone siatką dla bezpieczeństwa dzieci.

Każdy prawdziwy miłośnik i kolekcjoner dinozaurów wybrał się również do Dinoshopu, gdzie mógł zakupić wszelkiego rodzaju „dinopamiątki” (koszulki, czapki, breloczki, figurki). Dodatkową atrakcją była projekcja w kinie 6D!

Dzieci pełne wrażeń wróciły do Jaroszowa, gdzie z wielkim przejęciem opowiadały o swoich przeżyciach.