baner8.jpg

Po raz kolejny przedszkolaki z Jaroszowa spotkały się 11.06.2015 r. ze swoimi rówieśnikami w hali strzegomskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na sportowej imprezie organizowanej właśnie dla nich.

Celem i zadaniem takich spotkań jest wdrażanie przedszkolaków do zdrowej rywalizacji, a co najważniejsze do czerpania radości z możliwości ich udziału w takich zmaganiach. Zabawa poprzez ruch to dobry sposób na rozwijanie sprawności fizycznej w duchu zgodnego współdziałania.

Jaroszowskie przedszkolaki dały z siebie wszystko, by godnie reprezentować naszą społeczność, podobnie jak drużyna Kibiców – Rodziców zasiadająca na trybunach,  którzy w pełni zaangażowani w dopingowanie swoich dzieci.

Swoją obecnością na tej zacnej imprezie zaszczycili nas przedstawiciele władz gminy oraz dyrektorzy szkół, gorąco zagrzewający przedszkolaków do współzawodnictwa.

Uczestnicy Turnieju otrzymali puchary i medale, a duma i radość dzieci mieszały się ze wzruszeniem dorosłych.