baner8.jpg

Maluchy z jaroszowskiego przedszkola, wraz z rodzicami stanęły w czwartek -28.05.2015 r. - do sportowej rywalizacji. Dzieci, podczas Tygodnia Sportu popisywały się sprawnością w wielu konkurencjach.

W imprezie wzięły udział dzieci z wszystkich oddziałów, a sportowe rozgrywki dzieci i dorosłych już na stałe wpisały się w kalendarz przedszkola.

Zabawy ruchowe były bardzo różnorodne, wykorzystaliśmy wspaniałe pomoce, by urozmaicić ćwiczenia. Skorzystaliśmy tez z uroków pięknej, wiosennej pogody i całą imprezę przeprowadziliśmy na boisku Orlik. We wszystkich konkurencjach towarzyszył maluchom i ich rodzicom świetny humor, a uśmiech nie schodził z roześmianych buzi.

Pani dyrektor Beata Jankiewicz i pani wicedyrektor Violetta Posłuszna –Koziałkowska z zadowoleniem obserwowały wyczyny uczestników sportowych zmagań.

Impreza była bardzo udana o czym świadczą komentarze zadowolonych rodziców, a ponieważ wszyscy pragniemy, by nasze dzieci nauczyły się żyć w zdrowym stylu, to warto pokazywać jak łatwo jest takie nawyki zakorzeniać!