baner5.jpg

W środę - 27.05.2015 r. – po raz drugi Jaroszów odwiedził wspaniały gość, sportowiec i trener - Jarosław Lato.

Piłkarz ekstraklasy grający najdłużej w WKS Śląsk Wrocław, a obecnie trener Polonii Świdnica bardzo entuzjastycznie został powitany przez młodzież. Oficjalnie Pana Jarosława powitała pani Beata Jankiewicz - dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, która podziękowała naszemu gościowi za przyjazd i poprowadzenie ciekawych zajęć z piłki nożnej, przekazując na Jego ręce  dyplom-podziękowanie oraz okolicznościową pamiątkę.

W treningu wzięło udział 20 uczniów (4 dziewczęta i 16 chłopców) z klas I-III gimnazjum. Spotkanie było bardzo ciekawe i wartościowe, warte polecenia innym. Cele zostały osiągnięte. Trening różnił się zupełnie od tego z ubiegłego roku. Było bardzo dużo dynamicznych i indywidualnych ćwiczeń z piłką i bez piłki. Były też autografy i wspólne zdjęcie pamiątkowe.

Na zakończenie spotkania kilku chłopców z klasy drugiej zadawało naszemu gościowi pytania z zakresu sportu, osiągnięć i kariery piłkarza zbierając materiał do projektu edukacyjnego. Pan Lato obiecał nam przyjazd na kolejny trening w przyszłym roku.