baner3.jpg

Reprezentanci Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Gimnazjum w Jaroszowie pod opieką nauczyciela - Krzysztofa Dziurli wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora OSiR-u  w Strzegomiu, który odbył się w dniu 28 maja 2015 r.

Uczniowie z klas I-III gimnazjum jaroszowskiej szkoły mieli okazję zmierzyć się z pozostałymi gimnazjami  z terenu gminy. Po losowaniu drużyn okazało się, że piłkarze z Jaroszowa pierwszy mecz zagrają z Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu. Mecz wygrali w stosunku 6:1.

Najtrudniejszym przeciwnikiem okazała się drużyna z Gimnazjum nr 2 w Strzegomiu, z którą chłopcy wygrali tylko 1:0. Zajęcie pierwszego miejsca w turnieju już było tylko formalnością, ponieważ ostatni mecz z chłopcami z Gimnazjum w Goczałkowie został wygrany wysoko - 9:1.

Po pięknych meczach zajęliśmy zaszczytne I miejsce otrzymując z rąk Grzegorza Luszawskiego- dyrektora OSiR-u, mistrzowski puchar i dyplom. Najlepszym zawodnikiem - strzelcem  został Daniel Bontal, który strzelił 9 bramek i został uhonorowany piękną  statuetką. Mecze sędziowali instruktorzy z Ośrodka Sportu i Rekreacji: Jerzy Majewski i Andrzej Rajtar.

Tak zakończyliśmy bardzo udany cały rok szkolny,  który był szerokim pasmem sukcesów sportowych jaroszowskich zawodników i zawodniczek. Brawo!

Drużynę z Jaroszowa reprezentowali uczniowie: Marcin Kołkowski, Daniel Bontal, Marcin Adamczyk, Sebastian Goldian, Szymon Wilczak, Piotr Kozakiewicz, Wojciech Pindral, Kacper Dworak i Jakub Kaszub.