baner6.jpg

W piątek - 08.05.2015 r. - dzieci z grupy „Słoneczek” odwiedziły filię Biblioteki Publicznej.

Na przedszkolaków czekała pani bibliotekarka, która opowiedziała w jaki sposób można zapisać się do biblioteki oraz jak z niej korzystać. Pani Renata Dworak przygotowała wiele bajek, dla każdego dziecka. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem przeglądały pozycje przeznaczone dla ich grupy wiekowej. Pani aktywizowała dzieci to tego, by rozpoznały tytuły bajek po barwnych ilustracjach. Dzieci brały aktywny udział w zajęciach. Kilkoro przedszkolaków nie mogło się rozstać z książką, dlatego pani bibliotekarka zachęciła dzieci, by wraz z rodzicami przyszli się zapisać i korzystać z bogatego księgozbioru. Przedszkolaki obiecały, że wrócą tu z rodzicami. Ponadto na dzieci czekała miła niespodzianka – a był to Pluszowy Miś, z którym zrobiły sobie krótką sesje fotograficzną. Radości było wiele.

Na zakończenie, w zamian za dobre zachowanie, każde dziecko otrzymało od Pluszowego Misia po cukiereczku. Spotkanie odbyło się w radosnej atmosferze, za co serdecznie dziękujemy.