b1.jpg

W sobotę – 9 maja 2015 r. - 30 osobowa reprezentacja Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z opiekunami wzięła udział w Biegu Pamięci w Rogoźnicy.

W kategorii 6 - latków najwyższe miejsce na podium zajął KACPER HUCAŁ,  a III miejsce MICHAŁ REDLICA. W rywalizacji chłopców z klas I – II SP na III miejscu podium stanął DAWID REDLICA z klasy II.

W rywalizacji gimnazjalistów doskonale pobiegły dziewczyny – MARTYNA KRZYSZCZAK, która zajęła II miejsce w rywalizacji pierwszoklasistek, a DOMINIKA SYDOR była trzecia w kategorii dziewcząt z klas II – III gimnazjum.

Ponadto obie dziewczyny wystartowały w biegu głównym, gdzie Dominika zajęła III miejsce w kategorii kobiet do 30. roku życia, a Martyna niewiele do niej straciła.
W kategorii kobiet powyżej 30. roku życia opiekunka grupy – JUSTYNA FEDYCZKOWSKA – zajęła II miejsce.

Nasi pozostali biegacze mimo, że nie znaleźli się na podium zajmowali również bardzo dobre lokaty, często w pierwszej dziesiątce, Szczegółowe wyniki już wkrótce pojawią się na stronie LZS Świdnica: http://swidnica.lzs.info.pl/

To był dobry dzień do biegania, mimo popadującego deszczu panowała świąteczna, biegowa atmosfera. Rywalizacja odbywała się w duchu fair – play, co skłania nas aby za rok powrócić do Rogoźnicy i ponownie podjąć biegowe wyzwanie.