baner5.jpg

Tuż przed przerwą związaną z majowym weekendem, 30 kwietnia 2015 r., 11 uczniów z klas I – III szkoły podstawowej w Jaroszowie wzięło udział w Konkursie Matematycznym „Mistrz Matematyki”.

Konkurs obejmował treści edukacji wczesnoszkolnej. Celem organizowanego konkursu było wyłonienie tych uczniów, którzy: potrafią dobrze wykonywać obliczenia liczbowe, dostrzegają i umiejętnie stosują zasady i prawidłowości matematyczne, wykazują się umiejętnością logicznego myślenia i wyobraźnią przy rozwiązywaniu problemów matematycznych. Po sprawdzeniu i ocenieniu prac, komisja konkursowa, w skład której wchodziły wychowawczynie: Dominika Pieszko, Bożena Wilczak, Barbara Zbrożek i Elżbieta Szczepanik wyłoniła zwycięzców, a ściślej rzecz ujmując zwyciężczynie, które zdobyły najwyższą liczbę punktów:

I miejsce - Patrycja Kowalczyk z kl. I
I miejsce - Julia Drohomirecka z kl. II
I miejsce - Alicja Bohonos z kl. III

Gratulujemy!