baner6.jpg

W dniu 28 kwietnia 2015 r. w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt ze szkół gimnazjalnych.

 

Ze względu na niesprzyjającą aurę, mecze zostały rozegrane w hali. Turniej prowadził  Jerzy Majewski - instruktor OSiR w Strzegomiu. Wszystkie mecze były bardzo ciekawe, a drużyny prezentowały w miarę dobry  poziom  gry i dużą motywację oraz zaangażowanie, co pozwalało chwilami odnieść wrażenie, że toczy się walka o wysoką stawkę. W meczach naszej drużyny gra była bardzo wyrównana i tak do końca nie można było powiedzieć kto zdobędzie mistrzostwo. Spotkania zakończyły się wynikami:

Gimnazjum Jaroszów - Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu (1:1)
Gimnazjum Jaroszów - Gimnazjum nr 2 w Strzegomiu (2:1)
Gimnazjum nr 2 w Strzegomiu - Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu (0:11)

Dziewczęta z Jaroszowa spisały się dobrze remisując z drużyną Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu i wygrywając z potencjalnie słabszą ekipą z Gimnazjum nr 2 w Strzegomiu tylko 2:1. Chociaż nie przegrały meczu, zajęły drugie miejsce i otrzymały puchar oraz dyplom. Jako wicemistrzynie gminy dziewczęta z jaroszowskiego gimnazjum wyjeżdżały z ośrodka bardo zadowolone i uśmiechnięte.

SKŁAD DRUŻYNY: Dominika Sydor, Sandra Paliwoda, Oliwia Bohonos, Oliwia Skolimowska, Aleksandra Fedak, Magdalena Stępień, Aleksandra Drzewicz, Jadwiga Saruga, Martyna Falacińska, Daria Kisielewska, Martyna Krzyszczak i Sandra Struszka.

Wszystkie bramki dla Jaroszowa strzeliła Martyna Krzyszczak. Na bramce doskonale radziła sobie Sandra Paliwoda. Pozostałe dziewczęta grały również bardzo efektywnie. Opiekunem drużyny był Krzysztof Dziurla.