baner2.jpg

W poniedziałek - 20 kwietnia 2015 r. – w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie została zorganizowana kolejna edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkoły podstawowej z klas I - III.

Jak zawsze, konkurs cieszył się ogromną popularnością wśród wszystkich uczniów. W eliminacjach udział wzięło 12 recytatorów z edukacji wczesnoszkolnej. Publiczność oklaskiwała gromkimi brawami wszystkich uczestników. Wyrecytowane wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane. W oczekiwaniu na wyniki konkursu publiczność bawiła się oglądając popisy wokalne i taneczne reprezentantów ze wszystkich młodszych klas. Po ogłoszeniu werdyktu wykonano pamiątkowe zdjęcia.

Jury, w którego składzie zasiadły Panie: dyrektor szkoły - Beata Jankiewicz, Bronisława Czapla – polonistka i  Katarzyna Figurska – psycholog szkolna, wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce – Wiktoria Świątoniewska – kl. III a
II miejsce – Julia Soroka – kl. I b
III miejsce – Martyna Tomiczek – kl. III a

Wyróżnienia otrzymały:

Adrianna Dubielczyk – III a
Oliwia Gajos - kl. II a
Nikola Pilarczyk - kl. I a

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, które wręczyła dzieciom Pani dyrektor, a dla zwycięzców i wyróżnionych były jeszcze nagrody książkowe.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów podczas
X Gminnego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się 6 maja 2015 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaroszowie.