baner5.jpg

W sobotę 18 kwietnia 2015 r. w hali OSiR w Strzegomiu zakończyły się tegoroczne rozgrywki ligi piłki siatkowej dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych. Mistrzami zostali gimnazjaliści z Jaroszowa.

 

Jaroszowskie drużyny wypadły dobrze i bardzo dobrze, zdobywając kolejne cenne punkty liczące się do klasyfikacji końcowej. Dziewczęta zagrały swoje mecze spokojnie i dosyć ładnie, wiedząc, że już i tak nie zmienią swojej pozycji w końcowym podsumowaniu. Chłopcy mieli za zadanie utrzymać swoje pierwsze miejsce. Wykonali plan minimum i zdobyli 4 pkt. w trzech meczach umacniając się na pozycji lidera. Wszystkie mecze były pasjonujące i bardzo wyrównane, o czym świadczą ilości zdobytych punktów przez drużyny z czołówki tabeli: ZSP Gimnazjum Jaroszów - 22 pkt. Gimnazjum nr 2 w Strzegomiu - 20 pkt. i Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu - 18 pkt. Mistrzem ligi siatkówki w Gminie Strzegom w kategorii dziewcząt została drużyna z Gimnazjum nr 2 w Strzegomiu, a w kategorii chłopców drużyna z ZSP Gimnazjum w Jaroszowie.

Pan Grzegorz Luszawski - dyrektor OSiR w Strzegomiu wręczył drużynom  cenne trofea w postaci pięknych pucharów, podkreślił, że poziom rozgrywek wzrastał z każdym spotkaniem. Widoczna też była postawa zawodników grających, ich zaangażowanie i dobra sportowa zabawa, jak na taką imprezę przystało. Dziewczęta z Jaroszowa otrzymały za III miejsce również puchar i dyplom. Opiekunem drużyn był Krzysztof Dziurla.

W ostatnich meczach ZSP w Jaroszowie reprezentowali:

SANDRA PALIWODA, OLIWIA BOHONOS, DOMINIKA SYDOR, OLIWIA SKOLIMOWSKA, MARTYNA KRZYSZCZAK, NICOLA CZERNIECKA, MARCIN KOŁKOWSKI, WOJCIECH PINDRAL, SEWERYN SIEJK, DANIEL BONTAL, SEBASTIAN GOLDIAN i SZYMON WILCZAK.

Gratulujemy!