baner6.jpg

Oficjalnie wystartowała 17. edycja Coca-Cola Cup! W dniu 26 marca br. na boisku ORLIK w Jaworzynie Śląskiej rozegrany został turniej piłki nożnej chłopców i dziewcząt w kategorii szkół gimnazjalnych.

Do rywalizacji na tym etapie przystąpili uczniowie z: Gimnazjum w Jaworzynie Śląskiej, Gimnazjum w Roztoce, Gimnazjum w Pszennie i Gimnazjum w Jaroszowie.

Wyniki meczów - CHŁOPCY: Jaworzyna Śląska- Roztoka (1:0), Jaroszów - Roztoka (6:0), Jaworzyna Śląska – Jaroszów (2:1)

Klasyfikacja końcowa - gimnazja:
1. Jaworzyna Śląska – 6 pkt.
2. Jaroszów - 3 pkt.
3. Roztoka -  0 pkt.

Wyniki meczów- DZIEWCZĘTA: Jaworzyna Śląska- Pszenno (13:0), Jaroszów- Pszenno (1:0), Jaworzyna Śląska – Jaroszów (6:0)

Klasyfikacja końcowa - gimnazja:
1. Jaworzyna Śląska – 6 pkt.
2. Jaroszów - 3 pkt.
3. Pszenno -  0 pkt.

Drużyna chłopców z Jaroszowa grała rewelacyjnie. Mądrze pod względem taktycznym, odważnie, dynamicznie i kreatywnie na połowie rywali. W meczu finałowym z Jaworzyną Śląską zabrakło trochę czasu na strzelenie bramki wyrównującej, która dałaby nam awans na
I miejsce w grupie premiujące do kolejnej fazy rozgrywek. Byliśmy drużyną, która strzeliła najwięcej bramek w turnieju i nasz zawodnik Daniel Bontal był najlepszym strzelcem (4 bramki). Dziewczęta grały dobrze, jak na swoje umiejętności. Przegrały z drużyną, która trenuje w klubie piłkarskim.

Jaroszowską szkołę reprezentowali: Oliwia Bohonos, Oliwia Skolimowska, Aleksandra Drzewicz, Sandra Paliwoda, Sandra Struszka, Dominika Sydor, Aleksandra Fedak, Patrycja Jewuła, Daria Kisielewska, Martyna Krzyszczak, Marcin Kołkowski, Daniel Bontal,  Bartosz Szymkiewicz, Kacper Dworak, Sebastian Goldian, Szymon Wilczak, Marcin Adamczyk, Wojciech Pindral, Piotr Kozakiewicz i Adrian Bekar.

Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Daniel Bontal (4), Marcin Kołkowski (2), Szymon Wilczak (1) i Aleksandra Drzewicz (1). Opiekunem drużyn był Krzysztof Dziurla