baner6.jpg

W sobotę - 21 marca br. - w hali  Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu odbył się TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ o puchar OSiR  w kategorii szkół gimnazjalnych.

Do rywalizacji przystąpili uczniowie z: Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 1 w Strzegomiu, Gimnazjum w Jaroszowie i Gimnazjum w Goczałkowie.  Spotkania piłkarskie  odbyły się w bezpiecznych warunkach, miłej, sportowej atmosferze i dostarczyły wielu emocji. Ciekawe były wszystkie mecze, a poziom gry zawodników imponujący.

Klasyfikacja końcowa - gimnazja:
1. Gimnazjum Jaroszów - 7 pkt
2. Gimnazjum nr 2 - 4 pkt
3. Gimnazjum nr 1- 4 pkt
4. Gimnazjum Goczałków - 1 pkt

Uczniowie z Jaroszowa zagrali bardzo dobrze. W pierwszym meczu pokonali  drużynę z Gimnazjum Nr 2 w Strzegomiu 3:0.  W meczu z Gimnazjum nr 1 był bezbramkowy remis. W ostatnim swoim meczu chłopcy z Jaroszowa pokonali wysoko kolegów z Gimnazjum w Goczałkowie 7:1. Bramkarz naszej drużyny zachowywał czyste konto do ostatniej minuty, w której honorową bramkę strzelili gimnazjaliści z Goczałkowa. Najlepszym strzelcem z Jaroszowa okazał się DANIEL BONTAL. Drużyna zdobyła mistrzostwo i kolejny cenny puchar i dyplom dla szkoły. Podczas meczu padł rekord najszybciej strzelonej bramki. Została ona strzelona w 9 sekundzie meczu, którą  popisali się reprezentanci z Jaroszowa.

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Jaroszowie reprezentowali: Marcin Kołkowski, Daniel Bontal, Marcin Adamczyk, Wojciech Pindral, Szymon Wilczak, Sebastian Goldian, Adrian Bekar. Opiekunem drużyny był nauczyciel - Krzysztof Dziurla.