baner5.jpg

W dniu 18 lutego br. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się trzecia kolejka ligi piłki siatkowej dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych.

Zawodniczki z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego z Jaroszowa, grające w osłabionym  składzie przegrały  swoje  mecze. Należy jednak podkreślić, że grały dobrze, starały się, miały chwile przewagi, ale zabrakło zdecydowania i szczęścia w wykańczaniu akcji. Podobnie ułożyły się mecze chłopców, którzy  przegrali mecze różnicą seta, czyli w tie breaku.

Dzięki tej niewielkiej stracie punktowej oraz zwycięstwie drużyny z Gimnazjum nr 1 z drużyną z Gimnazjum nr 2 w Strzegomiu utrzymaliśmy pozycję lidera z bezpieczną przewagą przed ostatnimi meczami w kwietniu. Zabrakło  trochę siły, mocy i szczęścia. Opiekunem drużyn był nauczyciel - Krzysztof  Dziurla.

Składy jaroszowskich drużyn:

DZIEWCZĘTA: Sandra Paliwoda, Dominika Sydor, Aleksandra Drzewicz, Sandra Struszka, Magdalena Holz, Martyna Krzyszczak.

CHŁOPCY: Bartosz Szymkiewicz, Marcin Kołkowski, Przemysław Sypko, Seweryn Siejk, Szymon Wilczak i Sebastian Goldian.