baner7.jpg

Dnia 12.02.2015 r. dzieci z klasy Ib szkoły podstawowej zaprosiły swoje Babcie i Dziadków do klasy, aby uczcić ich święto obchodzone w styczniu.

Pierwszaki od samego rana z niecierpliwością czekały na zaproszonych gości. Babcie i Dziadkowie mieli okazję podziwiać swoje pociechy w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieci pięknie tańczyły, recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz składały życzenia. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są dla nich takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Na zakończenie części artystycznej  pierwszaki wręczyły Gościom samodzielnie wykonane upominki oraz zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Znalazła się również chwila na wspólne zabawy z udziałem Babć przy muzyce.

Dzieci cieszyły się, że mogły w tak szczególny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek do Babci i Dziadka.