baner6.jpg

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych dni w roku.

Uczniowie klasy III a  upamiętnili to wydarzenie 18 lutego br. , goszcząc w swoich szkolnych progach bardzo wielu najmilszych gości. Sala lekcyjna wypełniła się po brzegi.

Dzieci  przygotowały wspaniałe występy artystyczne przepełnione radością, śpiewem, tańcem i muzyką. Chciały wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom. To przecież od nich dzieci otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować. Trzecioklasiści na zajęciach artystycznych wykonali upominki, którymi obdarowali przybyłych gości.

Uroczystość wypadła pięknie,  uczniowie otrzymali gromkie brawa, a Babcie i Dziadkowie byli dumni ze swych wnuków.

Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości i uśmiechu. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.