baner2.jpg

Dnia 13.02.2015 r. roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu został przeprowadzony  II  INTEGRACYJNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ STRZEGOMSKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

Zorganizowanie turnieju po raz kolejny należało do współpracujących z sobą, w tym zakresie szkół: PSP 2 i Zespołu Szkół Specjalnych w Strzegomiu. W imprezie wzięły udział drużyny ze szkół podstawowych z terenu naszej  gminy: Zespół Szkół Specjalnych, PSP 2, PSP3, PSP4, SP Jaroszów, SP Olszany, SP Rogoźnica. Gościnnie zagrali też uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wirach. Celem  było zaktywizowanie wszystkich uczniów, nie tylko tych uzdolnionych sportowo oraz promowanie zdrowego stylu życia.

Turniej był pełen zaangażowania i woli walki uczestników. Mimo, że mecze były bardzo zacięte, to odbywały się w sympatycznej i przyjaznej atmosferze. Wszyscy zawodnicy grali fair play, dbając o bezpieczeństwo swoje i kolegów.

Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe w postaci piłek oraz słodyczy. Po turnieju dzieci otrzymały poczęstunek ufundowany przez sponsorów imprezy.

Wszystkim, którzy uczestniczyli w turnieju należą się wielkie gratulacje, ponieważ nie było przegranych i zwycięzców. Każda drużyna w swoich meczach czuła smak gry zespołowej. Czerpała radość z dobrych podań, zagrań i  zdobytych bramek. Najważniejsza w tym wszystkim była dobra zabawa i mile spędzony czas.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowie reprezentowali:

Patryk Nowak, Bartosz Sus, Cezary Stępień, Adrian Wołowiec, Krzysztof Smyda, Michał Siedlecki, Wojciech Kłyszyński i Michał Puto.

Opiekunem drużyny był nauczyciel Krzysztof Dziurla.