baner6.jpg

W dniu 10 lutego 2015 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu został przeprowadzony przez nauczycieli wychowania fizycznego Gminny Turniej Tenisa Stołowego Dziewcząt i Chłopców.

Te tradycyjnie już rozgrywane zawody sportowe mają na celu wyłonienie najlepszej drużyny w tej dyscyplinie do udziału w etapie powiatowym. W tym roku zadanie było o tyle łatwe, ponieważ do rywalizacji zgłosiły się  tylko dwa gimnazja. W rozgrywkach drużynowych brało udział po dwóch  zawodników i jeden w rezerwie z każdego z gimnazjów. Zawodnicy rozgrywali mecze każdy z każdym (singiel) oraz w parach (debel).

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaroszowie reprezentowali: Dominika Sydor, Aleksandra Drzewicz, Aleksandra Fedak, Marcin Kołkowski, Marcin Adamczyk i Daniel Bontal.

W kategorii dziewcząt lepsze okazały się zawodniczki z Gimnazjum nr 2 w Strzegomiu, które wygrały swoje mecze. Wśród drużyn chłopców awans wywalczyli również  uczniowie z Gimnazjum nr 2 w Strzegomiu, pokonując naszych zawodników tylko jednym punktem. Ostatecznie nasi uczniowie zajęli drugie miejsce w obu kategoriach. Otrzymali puchary i dyplomy dla szkoły.

Uroczystego wręczenia pucharów i dyplomów dokonał Grzegorz Luszawski –dyrektor OSiR w Strzegomiu życząc dalszych sukcesów i gratulując wysokiego poziomu gry w tenisa. Opiekunem drużyn z Jaroszowa był  nauczyciel - Krzysztof Dziurla