baner4.jpg

W sobotnie popołudnie 07.02.2015 uczniowie ZSP Jaroszów pojechali do Jeleniej Góry na mecz super ligi w piłce ręcznej kobiet.

Na parkiecie stanęły naprzeciw siebie zespoły KPR Jelenia Góra i KGHM Zagłębie Lubin. Mecz trzymał w napięciu do końca. Atmosfera na trybunach była gorąca, a w całej tej sportowej atmosferze doskonale odnaleźli się kibice z Jaroszowa. Pomogły w tym między innymi akcesoria kibicowskie, które uczniowie otrzymali od organizatora – trąbki, kołatki , jednak nieocenione okazały sie gardła uczestników.

W drodze powrotnej na uczniów czekała jeszcze jedna niespodzianka, losowanie nagród – okolicznościowych koszulek termoaktywnych dotarczonych przez jednego ze sponsorów drużyny jeleniogórskiej.

Po wielu sportowych wrażeniach, spędzeniu w niecodzienny sposób czasu, uczniowie z Jaroszowa wrócili bezpiecznie do domów. Wyjazd był bardzo udany, dla większości uczestników było to pierwsze doświadczenie z piłką ręczną na żywo. Czy wrócimy jeszcze na takie widowisko? Wszystko wskazuje, że tak .

Więcej zdjęć do obejrzenia:

http://blogiceo.nq.pl/jaronasportowo/

http://www.sportowefakty.pl/pilka-reczna/zdjecia/galeria/6888/kpr-jelenia-gora-kghm-metraco-zaglebie-lubin-2629