b1.jpg

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków. To dni pełne uśmiechów, wzruszeń i radości. 5 lutego w naszym  Przedszkolu odbyła się ta wspaniała uroczystości. Przedszkolaki przygotowały program artystyczny. W większości były to wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem, ale zaznaczyć trzeba, że we wszystkich działaniach wspomagał nas Kubuś Puchatek i piosenki z jego filmu.

Oprócz montażu słowno - muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne oraz  „Balladę o czterech misiach”, w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” upominkami.

Frekwencja jak co roku dopisała. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami placówki przedszkolnej. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, a obecne na spotkaniu panie dyrektor Beata Jankiewicz i Violetta Posłuszna – Koziałkowska z przyjemnością odbierały od wdzięcznych dziadków ciepłe słowa pochwał i uznania za organizację tego radosnego wydarzenia. Przedszkolaki poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek.