baner3.jpg

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki, uczniowie niewątpliwie zasłużyli na dobrą rozrywkę w postaci Zabawy Karnawałowej, która odbyła się w czwartek 15.01.2015 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno - Przedszkolego w Jaroszowie. Bal przygotował Samorząd Uczniowski SP i wychowawcy klas: Dominika Pieszko, Elżbieta Szczepanik, Bożena Wilczak i Barbara Zbrożek.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień - zamieniła się w salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, zachęcała do zabawy uczniów klas I – III. W szkole zaroiło się od Spidermanów, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu. Były wróżki, księżniczki oraz różne inne stwory i dziwadła. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom jak i wychowawcom. Były korowody, kółeczka, tańce w parach, konkursy a także wybór Królowej i Króla Balu. Królową Balu została - ADRIANNA DUBIELCZYK, a Królem Balu – KACPER HUCAŁ. Najmłodszym uczniom naszej szkoły do tańca przygrywały szkolne DJ-ki - Oliwia Bohonos i Sandra Paliwoda. Słodkości i napoje regenerowały siły i można było dalej się bawić. Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród dla zwycięzców konkursów.