b1.jpg

W czwartkowe przedpołudnie w hali OSiR w Strzegomiu w dniu 18.12.2014 r., odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej Szkół Gimnazjalnych Dziewcząt i Chłopców.

Oficjalnego otwarcia imprezy sportowej dokonał Grzegorz Luszawski - dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu. W turnieju uczestniczyły drużyny z gimnazjów ze Strzegomia i Jaroszowa. Chłopcy z Jaroszowa przegrali swoje mecze w setach na przewagi punktowe i w tie-breaku. Było dużo emocji i zabrakło szczęścia w grze, która była bardzo wyrównana. Dziewczęta również uległy drużynom z Gimnazjum nr 1 (0:2) i z Gimnazjum Nr 2 też (0:2).

Spotkania sędziowali: Andrzej Rajtar z Ośrodka Sportu i Rekreacji i Grzegorz Zalewski z Gimnazjum Nr 1 w Strzegomiu.

Tym razem uczniowie z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie przywieźli puchary i dyplomy za III miejsca w obu kategoriach, które organizatorzy wręczyli kapitanom zespołów.

Opiekunem drużyn z Jaroszowa był Krzysztof Dziurla.

JAROSZOWSKIE GIMNAZJUM REPREZENTOWALI:

DRUŻYNA DZIEWCZĄT: Sandra Struszka, Aleksandra Drzewicz, Sandra Paliwoda, Oliwia Bohonos, Aleksandra Fedak, Oliwia Skolimowska, Dominika Sydor, Nicola Czerniecka.

DRUŻYNA CHŁOPCÓW: Bartosz Szymkiewicz, Marcin Kołkowski, Daniel Bontal, Szymon Wilczak, Przemysław Sypko, Piotr Kozakiewicz, Seweryn Siejk i Sebastian Goldian.