baner3.jpg

W czwartek - 4 grudnia br. - uczniowie z klasy VI z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaroszowie wraz z wychowawczynią – Małgorzatą Kolano i rodzicami: p. Anną Puchalską i p. Jarosławem Smydą wybrali się w ramach „Mikołajek” na wycieczkę do kina na film pt. „Bella i Sebastian”.

Relacja uczennicy – Zuzanny Kawiak

Po przyjeździe na miejsce, mieliśmy jeszcze godzinę wolnego czasu, więc pozwolono nam „porozglądać się” po Galerii Świdnickiej i wrócić na umówioną godzinę na miejsce zbiórki. Po zakupieniu ,,niezbędnego” popcornu i napoju udaliśmy się na salę kinową. Zajęliśmy najlepsze miejsca, a mianowicie te, na górze.

Film był piękny i wzruszający. Opowiadał o niezwykłej przyjaźni, która połączyła małego chłopca i psa, uważanego za bestię, która porywa owce. Ośmioletni Sebastian oswoił zwierzę.

Po zakończonym seansie wyszliśmy z Galerii, gdzie czekał na nas bus, którym bezpiecznie dojechaliśmy do szkoły.

Do końca życia będę pamiętała ten film. Dziękujemy również naszej wychowawczyni i Rodzicom za opiekę nad nami – to wymagało niezwykłej cierpliwości.